Ваги товарні MATARIX MX-439W 100кг 30*40
Для приватного бізнесу ви можете придбати товарні ваги MATARIX MX-439 недорого, але досить високої якості для тривалої експлуатації.
Вони мають межу зважування 100 кг, розмір платформи 30*4 см. З основних переваг можна відзначити невеликі габарити пристрою, строгий зовнішній вигляд, простоту та зручність використання. При необхідності – легке та швидке транспортування пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matarix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Дискретність | 50 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 30 мм |
| Ширина платформи | 40 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 411 ₴
