Машинка для стрижки GEMEI GM-1005
Надійна та якісна машинка для стрижки волосся Gemei GM-1005 стане незамінним засобом для догляду за чоловічим волоссям. Вона допоможе створити стрижки різної довжини, для цього вона оснащена чотирма насадками.
Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів. Має надійні леза із нержавіючої сталі. Корпус має стильний дизайн і зручно розміщується в руці. Серед додаткових аксесуарів – гребінець, ножиці та щітка для чищення машинки.
Характеристики: Живлення від мережі AC 220V 50 Hz 10W Розміри (з упаковкою): 16х22х6 см Вага 700г Комплектація Машинка для стрижки 4 знімних насадки 3мм, 6мм, 13мм, 18мм Щілка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴
