Машинка для стрижки VGR V-033
Компактна машинка для стрижки волосся VGR V-033 оснащена ножами з високоміцної сталі, які мало схильні до зносу і механічних пошкоджень, що забезпечує якісну роботу ріжучих елементів протягом усього терміну служби.
Виробником передбачено чотири насадки, що дозволяють отримати потрібну довжину волосся в діапазоні від 3 до 12 мм, і важіль на корпусі для більш точного регулювання, що дозволяє створювати різноманітні стрижки.
Портативна та зручна машинка для стрижки, що працює від мережі, допоможе вам самостійно, легко та швидко створювати стрижки будь-якої складності, на будь-який смак.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

