Сушарка для нігтів UV LAMP Sun 1
Лампа UV LAMP Sun 1 використовується для полімеризації штучних покриттів. Ідеальна для домашнього та професійного використання. Має стильний дизайн та компактні розміри. Дозволяє проводити процедуру манікюру, так і педикюру. Характеристики Вид обладнання УФ CCFL+LED лампа Потужність лампи для сушіння нігтів 48.0 (Вт) Напруга мережі 220240 В Вага 0.4 (кг) Максимальний час встановлення таймера 60.0 (сек) Термін служби ламп 50000.0 (година) Країна виробник Китай Дисплей Ні Кількість шт. Змінна лампа в комплекті Ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.4 кг |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | TV One |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴
