Скарбничка дитяча електронна ROBOT BODYGUARD
Кожна дитина бажає мати власні кошти для покупки іграшок або інших речей. Збирати та відкладати гроші — це довгий, але водночас може бути цікавим процесом.
Процес завдяки якому ваша дитина стане більш фінансово грамотною. Завдяки скарбничці з ультрафіолетом та кодовим замком Ваша дитина з великим задоволенням відкладатиме і збиратиме кошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Глибина | 13 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴
